Szanowni Państwo Młodzi, przyszli nowożeńcy…

Nasza szeroka oferta obejmuje dyspozycję od poranka do późnych godzin nocnych. Na Państwa życzenie jesteśmy obecni przy wszystkich najważniejszych dla Państwa wydarzeniach tego dnia - od przygotowań, poprzez błogosławieństwo, uroczystość kościelną lub sakramentalnego Tak w Urzędzie Stanu Cywilnego, przyjęcie weselne, aż do podkurka. Naturalnie nie zapominamy o oczepinach. Natomiast zdjęcia plenerowe wykonujemy w dniu ślubu lub też w innym dogodnym dla Państwa terminie. Doradzamy także wybór idealnego miejsca na takie fotografie, czy to byłby park, dzika natura, zabytkowy dwór lub zamek, a nawet wnętrze XVIII-wiecznego pałacu. Najpóźniej tydzień po wykonaniu fotografii otrzymują Państwo album razem z zdjęciami, a do tego dwie płyty DVD z całym reportażem (prezentacja) do oglądania na komputerze lub odtwarzaczach multimedialnych. Na życzenie wykonujemy także pocztówki z wybranym motywem, które można rozesłać gościom wraz z podziękowaniami. To co wyróżnia naszą ofertę wśród innych dostępnych na rynku to obecność aż dwóch fotografów na Państwa uroczystości. Dzięki temu mamy pewność, iż nie opuścimy najważniejszych wydarzeń. W tej samej cenie dodatkowo otrzymają Państwo dwa reportaże autorskie – może o odmiennym punkcie widzenia... Mikołaj Leraczyk ma duże zacięcie artystyczne poparte licznymi publikacjami i fotoreportażami – w ogólnopolskich i regionalnych mediach - z licznych wydarzeń i projektów artystycznych, historycznych. Natomiast Aleksander Liebert to doświadczony dokumentalista, publikujący swoje fotografie w licznych książkach we współpracy ze znanymi wydawnictwami.

Każde nasze zlecenie jest negocjowane indywidualnie. Całkowity koszt usługi zależy głównie od czasu, jaki poświęcamy konkretnemu zleceniu. Wspólnie ustalamy zakres pracy i zgodnie z Państwa oczekiwaniami określamy jej koszt.

Wykonujemy zdjęcia na południu Wielkopolski; od Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Pleszewa do Ostrzeszowa i Kępna. Na Państwa życzenie pomagamy znaleźć kamerzystę.